MATERIAŁY PRASOWE GN

Otwarcie GN Poland IT Site

25 października 2022 roku został uroczyście otwarty nowy hub badawczo-rozwojowy i IT firmy GN w Warszawie. Pracujący w nim polscy inżynierowie, specjaliści IT, deweloperzy dołączyli do globalnego ośrodka innowacji grupy GN, opracowującego najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na świecie.

Z przyjemnością przekazujemy Państwu pakiet prasowy zawierający informacje dotyczące Grupy GN, jej marek, wizji, planów rozwoju na polskim rynku IT oraz zdjęcia z otwarcia.

Zapraszamy do dalszego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat Grupy GN, naszych marek oraz technologii, nad którymi aktualnie pracujemy, aby poprawiać jakość życia.

Pobierz materiały prasowe Plik ZIP

OTWARCIE HUBU W WARSZAWIE

Skandynawska firma GN, jeden z globalnych liderów w branży innowacyjnego oprogramowania i technologii wspierania inteligentnego słyszenia, audio, video i gier otwiera nowy ośrodek badań, rozwoju i IT w Warszawie.

DOSSIER CZŁONKÓW ZARZĄDU

Peter La Cour Gormsen

Chief Financial Officer (CFO), GN Store Nord i GN Audio

Dossier

Niclas Blohm

Senior Vice President Global Research & Development, GN Audio

Dossier

Morten Lyngstrand Baagø

Vice President, Head of HR, GN Audio

Dossier

Kenneth Ullmann

Vice President, Digital Customer Experience & Innovation,
GN Store Nord A/S

Dossier

Janus Sejr Jensen

Vice President Software, Jabra

Dossier

MARKI GN

Jabra

Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio i wideo w tym dedykowanych do współpracy profesjonalnej – stworzona z myślą o wzmocnieniu pozycji jej klientów dzięki możliwości korzystania ze znakomitych produktów zarówno konsumenckich jak i biznesowych.

SteelSeries

SteelSeries to światowa marka i lider innowacji w dziedzinie urządzeń peryferyjnych dla graczy i esportu, koncentrująca się na najwyższej jakości, innowacyjności i funkcjonalności

ReSound

Aparaty słuchowe ReSound, dostępne u wiodących protetyków słuchu, nadal wyznaczają światowe standardy jakości i intuicyjnej technologii, aby pomóc osobom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

DODATKOWE MATERIAŁY

Broszura GN

W języku angielskim

Otwórz PDF

Kontakt dla mediów:

Olga Jezierska, Valkea Media
e-mail: ojezierska@valkea.com | mobile: 501 510 720

Justyna Kamińska, Studio 111
e-mail: justyna.kaminska@studio111.pl | mobile: 790 019 620

Steen Frentz Laursen, Vice President, Group Communication GN Group
e-mail: slaursen@gn.com | mobile: +45 20 65 34 20