GN Polska

 IT Security Architect

Czy chcesz zapewnić, że nasze rozwiązania bezpieczeństwa IT są najlepsze w swojej klasie w ramach naszej hybrydowej transformacji IT w GN? Poszukujemy doświadczonego architekta bezpieczeństwa IT, który wzmocni nasz zespół ds. bezpieczeństwa IT.
Jako nasz nowy Architekt Bezpieczeństwa IT będziesz odgrywać kluczową rolę w identyfikowaniu potencjalnych zagrożeń i luk w zabezpieczeniach, wspierać projektowanie programu zarządzania lukami w zabezpieczeniach i testów penetracyjnych, przeprowadzać oceny ryzyka, modelowanie zagrożeń i oceny luk w zabezpieczeniach oraz opracowywać skuteczne strategie łagodzenia skutków.
Idealny kandydat będzie posiadał dużą wiedzę na temat infrastruktury IT, sieci, systemów operacyjnych i platform chmurowych. Powinien być biegły w zakresie technologii bezpieczeństwa, w tym zapór ogniowych, systemów wykrywania włamań, szyfrowania, ochrony punktów końcowych oraz rozwiązań do zarządzania tożsamością i dostępem.

Witamy w naszym zespole ds. bezpieczeństwa IT
Zespół, do którego będziesz należeć, znajduje się w naszej globalnej siedzibie głównej w Ballerup w Danii i dołączysz do naszego zespołu 5 oddanych, współpracujących i zaangażowanych kolegów.
Będziesz częścią wysoko wykwalifikowanego, wspierającego i entuzjastycznego działu zróżnicowanych i doświadczonych specjalistów ściśle współpracujących z innymi zespołami IT, naszym CISO i innymi interesariuszami w nieformalnym, dynamicznym globalnym środowisku pracy. Będziesz podlegać dyrektorowi ds. bezpieczeństwa IT Cathleen Rupf van Hoften.
Witamy w dziale IT Security & Network, który jest częścią IT Enterprise Platforms w Grupie IT. Współpracujemy z całą globalną Grupą GN. Rozwijamy, wspieramy i utrzymujemy technologie, narzędzia i procesy, które są wykorzystywane jako baza, na której rozwijane są inne aplikacje, procesy i technologie.
Jako członek zespołu ds. bezpieczeństwa IT będziesz pomagać chronić i zwiększać nasze globalne bezpieczeństwo IT, które opiera się na koncepcji zerowego zaufania. Wiąże się to z pracą z kilkoma wiodącymi technologiami i dostawcami w tej dziedzinie.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Warszawa / zdalna

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Główne obowiązki:

  • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń i luk w zabezpieczeniach
  • Projektowanie programu zarządzania podatnościami i testów penetracyjnych w oparciu o kontrole CIS
  • Przeprowadzanie ocen ryzyka, modelowanie zagrożeń i ocen podatności oraz opracowywanie skutecznych strategii łagodzenia skutków.
  • Współpraca z innymi analitykami bezpieczeństwa oraz specjalistami ds. zagrożeń i podatności w celu poprawy możliwości wykrywania i ostrzegania.

Co jest wymagane:

  • Minimalne doświadczenie zawodowe 3-5+ lat
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wymagany jest tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, technologii informacyjnej, cyberbezpieczeństwa lub pokrewnej dziedzinie.
  • Zaawansowane certyfikaty, takie jak Certified Information Systems Security Professional (CISSP), Certified Information Security Manager (CISM) lub Certified Ethical Hacker (CEH) są pożądane, ale nie wymagane.
  • Niezbędna jest dobra znajomość infrastruktury IT, sieci, systemów operacyjnych i platform chmurowych.
  • Wymagana jest biegła znajomość technologii bezpieczeństwa, takich jak zapory ogniowe, systemy wykrywania włamań, szyfrowanie, ochrona punktów końcowych oraz rozwiązania do zarządzania tożsamością i dostępem.
  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa i słabych punktów w systemach oraz opracowywania strategii skutecznego ograniczania tych zagrożeń. Obejmuje to przeprowadzanie ocen ryzyka, modelowanie zagrożeń i oceny podatności na zagrożenia.
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Sentinel i Defender Suite.

Więcej szczegółów:

Dołącz do nas w zbliżaniu ludzi
GN zbliża ludzi dzięki naszym wiodącym inteligentnym rozwiązaniom słuchowym, audio, wideo i gamingowym. Zainspirowani przez ludzi i napędzani przez innowacje, dostarczamy technologię, która wzmacnia zmysły słuchu i wzroku. Pomagamy osobom z ubytkiem słuchu przezwyciężyć rzeczywiste wyzwania, usprawniamy komunikację i współpracę w firmach oraz zapewniamy wspaniałe wrażenia entuzjastom dźwięku i gier.

Zbliżamy ludzi przez tworzenie inteligentnych systemów słyszenia, audio, wideo i technologii gier.

Zainspirowani ludźmi i napędzani innowacją, dostarczamy technologie audio i video. Wzmacniamy zmysły. Pomagamy osobom z utratą słuchu pokonywać codzienne wyzwania, w biznesie poprawiamy komunikację i współpracę, a audiofilom i entuzjastom gier zapewniamy świetne wrażenia.

GN zostało założone ponad 150 lat temu z wizją połączenia świata. Dziś, wierni temu dziedzictwu, GN dotyka więcej ludzkich serc niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej unikalnej wiedzy i szerokiej gamie produktów i usług w naszej historii – łączymy ludzi z tym, co dla nich najważniejsze.

Nasze marki Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom są znane w aż 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7 000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony GN.com i śledzenia naszych mediów społecznościowych: LinkedIn, Facebooku oraz X.