GN Polska

 ITIL Process Owner

Jeśli masz duże doświadczenie w procesach ITIL, w szczególności w zarządzaniu incydentami i problemami, i chcesz mieć wpływ na to, jak działamy i dojrzewamy te procesy, to jest to Twoja szansa, aby dołączyć do szybko rozwijającej się firmy z branży medycznej/technologicznej i wykorzystać całą swoją wiedzę o procesach i praktyczne doświadczenie.

Będziesz pełnił rolę Właściciela Procesu Zarządzania Incydentami i Problemami i będziesz zarówno monitorował zespoły, aby zapewnić terminowe rozwiązywanie incydentów, promował wykorzystanie zarządzania problemami, jak również monitorował jakość procesu i inicjował odpowiednie działania usprawniające w razie potrzeby, a także koncentrował się na utrzymywaniu i ulepszaniu dokumentacji i materiałów szkoleniowych związanych z zasadami, procesami i instrukcjami pracy, tak aby zwiększyć przyjęcie i dojrzałość procesu.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin:

Warszawa / zdalnie

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Witamy w dziale zarządzania usługami IT:

Kiedy dołączasz do zespołu IT Service Management, witamy Cię jako część zespołu, który sprawia, że rzeczy dzieją się w całej GN. Oprócz tego, że zatrudnimy Cię na Twoim stanowisku, w nadchodzących miesiącach zespół jeszcze bardziej się powiększy.
Zespół ds. zarządzania usługami IT jest odpowiedzialny za międzyfunkcjonalne praktyki zarządzania usługami IT. Pracujemy również w zwinnej konfiguracji, w której procesy ITIL i zwinne sposoby pracy współistnieją i wzajemnie się uzupełniają.
Używamy ServiceNow jako naszej platformy ITSM, więc dobra znajomość ServiceNow jest dodatkowym atutem.
Półtora roku temu sfinalizowaliśmy strategiczną inicjatywę powrotu do gotowego rozwiązania ServiceNow, które, jak wiemy, ma być jak najbardziej zbliżone do gotowego.

Obowiązki:

Jako nasz nowy współpracownik będziesz między innymi odpowiedzialny za następujące zadania:
  • Zapewnienie, że wszystkie incydenty są należycie przypisane do właściwych zespołów wsparcia
  • Zarządzanie starzejącymi się incydentami poprzez eskalację do grupy wsparcia resolverów
  • Proaktywne poszukiwanie rozwiązań dla powtarzających się incydentów
  • Eskalacja do odpowiednich dostawców lub wewnętrznych zasobów IT Service Delivery
  • Współpraca z kierownikiem ds. świadczenia usług w zakresie eskalacji
  • Inicjowanie i koordynowanie dochodzeń w zakresie analizy przyczyn źródłowych (RCA), przekładanie ustaleń na praktyczne spostrzeżenia w celu zapobiegania nawrotom i usprawniania inicjatyw ciągłego doskonalenia
  • Wspieranie zespołów zajmujących się rozwiązywaniem problemów w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów oraz wykorzystywanie wiedzy do wdrażania działań naprawczych
  • Przeprowadzanie analiz trendów w celu zidentyfikowania pojawiających się wzorców i obszarów wymagających poprawy
  • Dokumentowanie incydentów i działań związanych z rozwiązywaniem problemów w celu ułatwienia wymiany wiedzy i zwiększenia przejrzystości procesów
  • Wspieranie globalnego sposobu myślenia poprzez dzielenie się cennymi spostrzeżeniami i wiedzą z kolegami z całego świata.
  • Odpowiedzialność za proces zarządzania incydentami i poważnymi incydentami oraz proces zarządzania problemami.
  • Operacyjne zarządzanie poważnymi incydentami nie jest częścią tej roli, globalne biuro obsługi klienta obsługuje poważne incydenty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jednak zadanie tworzenia raportów dotyczących poważnych incydentów będzie Twoim zadaniem, podobnie jak gromadzenie danych wejściowych i tworzenie raportu.

Profil kandydata:

Aby odnieść sukces w tej roli, preferujemy następujące umiejętności i doświadczenia:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z procesami ITIL, a dokładniej z zarządzaniem incydentami i problemami.
  • Wiedza na temat innych procesów ITIL jest brana pod uwagę i będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiednie certyfikaty ITIL jako minimum ITIL 4 foundation są wymagane
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwarty sposób myślenia i umiejętność pracy w organizacji, w której wszystko się zmienia

Zbliżamy ludzi przez tworzenie inteligentnych systemów słyszenia, audio, wideo i technologii gier.

Zainspirowani ludźmi i napędzani innowacją, dostarczamy technologie audio i video. Wzmacniamy zmysły. Pomagamy osobom z utratą słuchu pokonywać codzienne wyzwania, w biznesie poprawiamy komunikację i współpracę, a audiofilom i entuzjastom gier zapewniamy świetne wrażenia.

GN zostało założone ponad 150 lat temu z wizją połączenia świata. Dziś, wierni temu dziedzictwu, GN dotyka więcej ludzkich serc niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej unikalnej wiedzy i szerokiej gamie produktów i usług w naszej historii – łączymy ludzi z tym, co dla nich najważniejsze.

Nasze marki Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom są znane w aż 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7 000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony GN.com i śledzenia naszych mediów społecznościowych: LinkedIn, Facebooku oraz X.