GN Polska

 Cloud Security Specialist

Pasjonujesz się zabezpieczaniem środowisk chmurowych? Dołącz do nas jako nasz nowy specjalista ds. bezpieczeństwa w chmurze i wpłyń na naszą postawę w zakresie bezpieczeństwa w chmurze.
Jako specjalista ds. bezpieczeństwa w chmurze będziesz odgrywać kluczową rolę w opracowywaniu i egzekwowaniu ładu i zasad bezpieczeństwa w chmurze dla naszych podstawowych ofert w chmurze. Będziesz pracować praktycznie, aby zapewnić, że nasze środowiska chmurowe są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i najlepszymi praktykami.
Dołącz do zespołu Core Cloud
Staniesz się częścią Core Cloud, zespołu oddanych profesjonalistów w ramach Enterprise Platform. Jesteśmy współpracującą grupą, która wspiera i utrzymuje podstawowe technologie dla globalnych inicjatyw GN Group.
W tej roli będziesz zajmować się aspektami zarządzania i polityki bezpieczeństwa naszej chmury, zapewniając płynną integrację z naszymi istniejącymi usługami i procesami bezpieczeństwa. Nasze środowisko pracy jest elastyczne i globalne, co wymaga współpracy zarówno z technicznymi, jak i nietechnicznymi interesariuszami, w tym z naszym CISO i zespołem ds. cyberbezpieczeństwa.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Warszawa / zdalna

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Obowiązki:

  • Udział w opracowywaniu, wdrażaniu i automatyzacji kompleksowych zasad bezpieczeństwa i zarządzania chmurą, zgodnie z aktualnymi ramami bezpieczeństwa chmury i najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Ciągłe doskonalenie ładu i zasad bezpieczeństwa w chmurze - ochrona zasobów wdrożonych na platformach chmurowych.
  • Współpraca z zespołami IT i bezpieczeństwa w celu zintegrowania środków bezpieczeństwa w chmurze z ogólną strategią bezpieczeństwa, w razie potrzeby wspomaganie inicjatyw międzyfunkcyjnych.
  • Udział w różnych ocenach i audytach bezpieczeństwa, w tym testach penetracyjnych i przeglądach zgodności, w celu zapewnienia zgodności z zasadami i standardami.
  • Pełnienie roli eksperta merytorycznego w zakresie bezpieczeństwa w chmurze i wspieranie zarówno zespołów ds. bezpieczeństwa w chmurze, jak i zespołów ds. chmury, a także pomaganie architektowi ds. bezpieczeństwa w chmurze w podejmowaniu nowych decyzji dotyczących architektury chmury.
  • Wspieranie reakcji na incydenty związane z bezpieczeństwem, koncentrując się na strategiach łagodzenia skutków i udoskonalaniu zasad bezpieczeństwa w celu zapobiegania przyszłym incydentom.
  • Proaktywne identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem, opracowywanie priorytetowej listy działań łagodzących przy użyciu bieżących ram zarządzania i egzekwowania zasad.
  • Angażowanie się w możliwości rozwoju zawodowego w celu poszerzenia wiedzy specjalistycznej w zakresie bezpieczeństwa w chmurze i wniesienia wkładu w centrum wiedzy zespołu ds. chmury.
  • Wsparcie trzeciego poziomu operacji IT i zespołów chmurowych w kwestiach i obszarach optymalizacji istniejących wdrożonych zasad i polityk.

Co możesz wnieść do zespołu:

  • Odpowiednie wykształcenie w dziedzinie IT, informatyki lub pokrewnej.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem w chmurze, zarządzaniu ryzykiem i opracowywaniu zasad.
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie usług w chmurze Azure, w tym sieci, pamięci masowej i funkcji obliczeniowych.
  • Znajomość ram bezpieczeństwa i zgodności istotnych dla środowisk chmurowych.
  • Doświadczenie z usługami i narzędziami bezpieczeństwa Microsoft Azure.
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy w dziedzinie bezpieczeństwa w chmurze.
  • Nastawienie na współpracę, z naciskiem na pracę w zespołach wielofunkcyjnych w celu osiągnięcia wspólnych celów w zakresie bezpieczeństwa.

Twój wpływ:

Twoja praca zapewni, że nasze rozwiązania w chmurze są nie tylko bezpieczne, ale także zgodne ze standardami branżowymi. Będziesz kluczowym graczem w przekształcaniu wymagań organizacyjnych w solidne środki bezpieczeństwa, bezpośrednio przyczyniając się do zapewnienia bezpieczeństwa i doskonałości operacyjnej naszej firmy oraz płynnego działania naszych usług w chmurze.
Nasze usługi w chmurze są głównie hostowane na platformie Microsoft Azure i działamy w modelu chmury hybrydowej w ramach naszej transformacji IT.
GN zbliża ludzi poprzez nasze wiodące inteligentne rozwiązania słuchowe, audio, wideo i gamingowe. Inspirowani przez ludzi i napędzani przez innowacje, dostarczamy technologie, które wzmacniają zmysły słuchu i wzroku. Pomagamy osobom z ubytkiem słuchu przezwyciężyć rzeczywiste wyzwania, usprawniamy komunikację i współpracę w firmach oraz zapewniamy wspaniałe wrażenia entuzjastom dźwięku i gier.
Firma GN została założona ponad 150 lat temu z wizją łączenia świata. Dziś, zainspirowani naszym silnym dziedzictwem, GN dotyka więcej istnień ludzkich niż kiedykolwiek dzięki naszej wyjątkowej wiedzy i najszerszemu portfolio produktów i usług w naszej historii – przybliżając ludzi do tego, co jest dla nich ważne. Sprzedajemy nasze rozwiązania pod markami Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom w 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO).  Odwiedź naszą stronę główną GN.com i dołącz do nas na  LinkedIn, FacebookuX.