GN Polska

 Salesforce Admin/Konsultant

Jeśli jesteś administratorem Salesforce lub konsultantem technicznym i naprawdę chcesz mieć wpływ na życie i zdrowie ludzi, to jest to Twoja szansa, aby dołączyć do szybko rozwijającej się firmy zajmującej się technologiami medycznymi i wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie Salesforce!

GN Store Nord to duńska międzynarodowa firma działająca w branży opieki zdrowotnej i technologii. Znana z innowacyjnych produktów (takich marek jak: Jabra, SteelSeries, BlueParrott, ReSound, Beltone, Interton), które mają na celu poprawę życia ludzi poprzez poprawę komunikacji i doświadczeń słuchowych.
W zespole platform komercyjnych poszukujemy nowego współpracownika z technicznymi umiejętnościami CRM, który dołączy do naszej podróży, aby rozszerzyć nasze wykorzystanie pakietu produktów Salesforce w chmurze. W szczególności poszukujemy osoby z doświadczeniem w eCommerce, CPQ i/lub OMS.
Twoim zadaniem będzie pomoc w transformacji i dostosowaniu się do bardziej cyfrowego podejścia do prowadzenia interesów z naszymi sprzedawcami i klientami końcowymi oraz pełne wykorzystanie wszystkich nowych funkcji i funkcjonalności, które zapewniają nasze liczne platformy i narzędzia w chmurze.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Warszawa / zdalna

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Kluczowe obowiązki:

  • Uczestniczenie w procesach decyzyjnych dotyczących projektu i funkcjonalności, zapewniając zgodność z potrzebami biznesowymi i ogólną strategią.
  • Utrzymanie platformy, w tym bycie na bieżąco z nowymi funkcjami i wersjami, a także naprawianie wszelkich błędów.
  • Projektowanie rozwiązania wspólnie z biznesem, analitykami biznesowymi, współtwórcami, specjalistami ds. integracji i architektami rozwiązań
  • Wykorzystywanie deklaratywnej funkcjonalności Salesforce do tworzenia rozwiązań
  • Wykonywanie praktycznej konfiguracji, testowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Zapewnianie wsparcia drugiej i trzeciej linii w zakresie CRM współpracownikom w całej grupie GN
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi współpracownikami CRM w celu upewnienia się, że wszyscy interesariusze są zadowoleni z Salesforce i że wspiera on ich codzienne użytkowanie.

Co jest wymagane:

  • Wiesz, jak opracowywać i wdrażać rozwiązania oraz integrować usługi zewnętrzne - konkretna znajomość Apex, Visualforce, Salesforce Lightning, Flows i JavaScript jest dużym plusem
  • Jesteś świadomy procesu Salesforce DevOps i pracowałeś nad narzędziami CICD
  • Twoja komunikacja jest dobrze zorganizowana i biegle posługujesz się językiem angielskim
  • Dążysz do osiągania wyników i jesteś w stanie przyjmować funkcje wysokiego poziomu, rozwiązywać problemy w celu ich najlepszego rozwiązania i odpowiednio je realizować.
  • Lubisz współpracować z innymi konsultantami Salesforce, właścicielami produktów, użytkownikami biznesowymi, programistami, architektami rozwiązań, analitykami biznesowymi itp.
  • Jesteś entuzjastyczny, dokładny, zaangażowany i zorientowany na wyniki.

Twoje doświadczenie

Oczekujemy, że istnieje kilka sposobów na odniesienie sukcesu w tej roli. Wierzymy, że niektóre lub większość z poniższych zwiększa szanse na sukces:

  • 3+ lat doświadczenia jako administrator lub konsultant Salesforce
  • Wiedza i doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami zwinnymi i rozwoju oprogramowania
  • Podejmowanie rozsądnych i terminowych decyzji w oparciu o staranne rozważenie wymagań, możliwości i funkcjonalności
  • Wykształcenie na poziomie licencjackim, magisterskim lub równoważnym
  • Certyfikat administratora Salesforce jest dodatkowym atutem

Więcej szczegółów:

Co możemy zaoferować
Pracownicy mają możliwość pracy nad projektami, które mają znaczący wpływ na życie ludzi. Misją firmy jest sprawianie, by życie brzmiało lepiej, a pracownicy są zachęcani do kreatywności i innowacyjności w osiąganiu tego celu.
Kultura firmy GN jest dynamiczna, szybka i pełna wyzwań. Firma stale się rozwija, co oznacza, że pracownicy mogą się uczyć i rozwijać w swojej karierze.
GN jest obecna na całym świecie, z biurami i operacjami w wielu krajach. Oznacza to, że pracownicy mają możliwość pracy z kolegami z różnych środowisk i kultur, a także szansę podróżowania i pracy nad międzynarodowymi projektami.
Wszyscy pracownicy są wysoko cenieni i oferuje się im szereg możliwości rozwoju, aby pomóc im w rozwoju kariery. Obejmuje to szkolenia i programy rozwojowe, mentoring i coaching.

Zbliżamy ludzi przez tworzenie inteligentnych systemów słyszenia, audio, wideo i technologii gier.

Zainspirowani ludźmi i napędzani innowacją, dostarczamy technologie audio i video. Wzmacniamy zmysły. Pomagamy osobom z utratą słuchu pokonywać codzienne wyzwania, w biznesie poprawiamy komunikację i współpracę, a audiofilom i entuzjastom gier zapewniamy świetne wrażenia.

GN zostało założone ponad 150 lat temu z wizją połączenia świata. Dziś, wierni temu dziedzictwu, GN dotyka więcej ludzkich serc niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej unikalnej wiedzy i szerokiej gamie produktów i usług w naszej historii – łączymy ludzi z tym, co dla nich najważniejsze.

Nasze marki Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom są znane w aż 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7 000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony GN.com i śledzenia naszych mediów społecznościowych: LinkedIn, Facebooku oraz X.