GN Polska

 Software Developer

Dołączysz do zespołu DataHubs & Activation w GN, który koncentruje się na napędzaniu cyfrowej eksploracji i innowacji. Zespół pracuje w oparciu o projekty, w których ciekawość, szybkość i zwinność są kluczem do odkrywania, prototypowania i walidacji nowych możliwości i technologii cyfrowych. Koncentracja na eksperymentach oznacza, że Twoje zadania są wszechstronne, a Ty będziesz pracować w wymagającym i ekscytującym środowisku edukacyjnym, wprowadzając nowe możliwości ze stołu kreślarskiego do praktycznych rozwiązań.

Jako osoba działasz jako wzór do naśladowania, demonstrując nasze wartości Słuchaj, Rzucaj wyzwania i Przekształcaj. Wykazujesz się proaktywnością, holistycznym podejściem i pozytywnie wpływasz na atmosferę w zespole. Jesteś ciekawy i chętny do nauki, zawsze poszukujesz nowej wiedzy i chcesz dowiedzieć się więcej o nowych technikach i narzędziach. Masz silne poczucie logiki i nigdy nie boisz się kwestionować procesów, aby osiągnąć najwyższą wydajność.
Dołączysz do zespołu DataHubs & Activation w GN, koncentrując się na napędzaniu cyfrowej eksploracji i innowacji. Zespół pracuje w oparciu o projekty, w których ciekawość, szybkość i zwinność są kluczem do odkrywania, prototypowania i walidacji nowych możliwości i technologii cyfrowych. Będziesz miał okazję pracować nad wieloma projektami jednocześnie w ramach jednej platformy.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Warszawa / zdalna

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Wymagane:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w praktycznym tworzeniu back-endu przy użyciu .NET
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy z Azure (Azure, Azure AI/ML, Azure Batch, Azure Functions, Application Insights, Azure Apps, Azure Key Vault, Azure Storage Account)
  • min. 5 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania C#, .NET, Web APIs, SQL, NoSQL (Cosmos DB), narzędzia CI/CD są dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Praca nad szacowaniem, określaniem zakresu i pisaniem skutecznych SOW, które jasno określają oczekiwania i ograniczają ryzyko
  • Dostarczanie kodu i integracji dla prototypowego oprogramowania
  • Wspieranie innych programistów w zespole
  • Badanie i poznawanie nowych technologii oraz sposobów ich zastosowania w obecnym i przyszłym ekosystemie cyfrowym Jabra
  • Kierowanie określaniem zakresu działań technicznych w projektach
  • Prowadzenie technicznej eksploracji przypadków użycia związanych z uczeniem maszynowym
  • Demonstrowanie rozwiązań technicznych dla interesariuszy z zespołów biznesowych i technicznych

Więcej informacji:

Co możesz zyskać:

  • Pracę w prawdziwie międzynarodowej firmie o bardzo silnej międzynarodowej marce
  • Szkolenia i certyfikaty w zakresie zaawansowanych technologii
  • Dzielenie się wiedzą ze wspaniałymi, przyjaznymi i kompetentnymi współpracownikami
  • Podróże służbowe do Danii w związku z projektami i szkoleniami (w miarę możliwości)
  • Dostęp do zniżek pracowniczych na wszystkie produkty Jabra
  • Nowoczesne, chłodne, centralnie zlokalizowane biura z ciepłą atmosferą, która stwarza dobre warunki pracy
GN zbliża ludzi poprzez nasze wiodące inteligentne rozwiązania słuchowe, audio, wideo i gamingowe. Inspirowani przez ludzi i napędzani przez innowacje, dostarczamy technologie, które wzmacniają zmysły słuchu i wzroku. Pomagamy osobom z ubytkiem słuchu przezwyciężyć rzeczywiste wyzwania, usprawniamy komunikację i współpracę w firmach oraz zapewniamy wspaniałe wrażenia entuzjastom dźwięku i gier.
Firma GN została założona ponad 150 lat temu z wizją łączenia świata. Dziś, zainspirowani naszym silnym dziedzictwem, GN dotyka więcej istnień ludzkich niż kiedykolwiek dzięki naszej wyjątkowej wiedzy i najszerszemu portfolio produktów i usług w naszej historii – przybliżając ludzi do tego, co jest dla nich ważne. Sprzedajemy nasze rozwiązania pod markami Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom w 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO).  Odwiedź naszą stronę główną GN.com i dołącz do nas na  LinkedIn, FacebookuX.