GN Polska

 Manager RTR

Record-to-Report Manager jest członkiem zespołu zarządzającego operacjami finansowymi i będzie zapewniał pomyślne funkcjonowanie zespołu RTR, prowadząc działalność biznesową bez większych problemów lub spadku wydajności. Record-to-Report Manager będzie rozwijał zespół RTR, aby był w stanie zapewnić integrację i doskonałość operacyjną, wspierając trwającą dużą transformację.
Celem stanowiska Record-to-Report Manager jest stworzenie zespołu Record-to-Report w ramach organizacji Service Delivery Centre (SDC) w Warszawie.
Record-to-Report Manager będzie kierował przejściem istniejących działań Record-to-Report (RTR) i zapewni pomyślne funkcjonowanie procesu.
Ponadto, Record-to-Report Manager będzie w koordynacji z doskonałością procesu, wspierał identyfikację potencjału poprawy, wdrażanie inicjatyw transformacji procesów i napędzał ciągłą poprawę wydajności procesu.

GN Polska

Centrum IT i R&D w Polsce

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Warszawa / zdalna

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Wymagania:

Stanowisko to wymaga starszego specjalisty ds. finansów, doświadczonego na stanowiskach kierowniczych w organizacjach GBS lub Shared Services, wykazującego się silnym zrozumieniem finansów operacyjnych, doświadczeniem transformacyjnym oraz umiejętnościami interpersonalnymi i przywódczymi, które mogą napędzać działania RTR.

Przewidujemy, że aby osiągnąć pomyślne wyniki, wybrany kandydat będzie posiadał:

  • 8+ lat doświadczenia w procesach Record-to-Report z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość i doświadczenie z systemem ERP D 365
  • Dobre zrozumienie narzędzi i systemów używanych do konsolidacji, zamykania i raportowania
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Obowiązki:

Obowiązki operacyjne:

  • Zarządzanie i kierowanie zespołami odpowiedzialnymi za realizację wszystkich procesów RTR, w tym rejestrowanie transakcji, zamykanie ksiąg rachunkowych, konsolidację danych finansowych oraz przygotowywanie i publikację raportów.
    Dostarczanie wiedzy merytorycznej zespołowi RTR w razie potrzeby, w tym prawidłowego stosowania właściwych standardów rachunkowości (MSSF / specyficznych dla danego kraju) i zasad rachunkowości

Terminowe wykonywanie kluczowych działań:

  • Koordynacja z innymi właścicielami ksiąg pomocniczych (np. AP, AR) i zapewnienie dokładnego rejestrowania danych na koniec miesiąca i kwartału.
    Zapewnienie ścisłego przestrzegania wcześniej ustalonego kalendarza zamknięcia na koniec miesiąca i kwartału dla kont GL
    Przegląd bilansu próbnego i zapewnienie terminowego generowania jednostkowych sprawozdań finansowych i ujawnień
    Wspieranie Group Finance w przygotowywaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych i ujawnień
Efektywność kompleksowej funkcji RTR:
  • W ścisłej współpracy z zespołem Process Excellence, odpowiedzialny za identyfikację możliwości oszczędności kosztów i poprawy wydajności w ramach procesów RTR oraz ich wdrażanie.
  • Kierowanie wdrażaniem nowych narzędzi i systemów w celu zwiększenia wydajności i efektywności wszystkich procesów RTR we współpracy z zespołem ds. doskonałości procesów.
Przywództwo i zarządzanie ludźmi:
  • Reprezentowanie zespołu RTR podczas spotkań zarządczych, spotkań audytowych i przeglądów wyników funkcji finansowej.
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami biznesowymi
  • Odpowiedzialność za ustalanie priorytetów i realizację własnych celów oraz celów raportujących członków, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z ustalonymi standardami i procedurami
  • Zapewnienie skutecznego zarządzania ludźmi i rozwoju zespołu, w tym - zatrudnianie i selekcja, integracja nowych pracowników z zespołami, dostarczanie informacji zwrotnych i zarządzanie kwestiami związanymi z ludźmi, rozwój silnej kultury zespołu.
  • Monitorowanie i raportowanie globalnych wskaźników KPI RTR i umów SLA w sposób dokładny i terminowy.
  • Kierowanie zespołem RTR prowadzącym działania przejściowe w zakresie wymaganym do wsparcia przejścia procesów z wybranych rynków i regionów do SDC Warszawa
  • Zarządzanie uczeniem się i rozwojem kariery w SDC w Warszawie w porozumieniu z działem HR w celu dostosowania do potrzebnych możliwości i zwiększenia motywacji

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią roczną oraz atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną, kartę lunchową/kafeteryjną, ubezpieczenie na życie i plan emerytalny.
  • Środowisko, które zapewnia możliwość pracy z wieloma interesariuszami, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Możliwości ciągłego rozwoju w międzynarodowym środowisku, które zainspiruje Cię do rozwoju zawodowego i osobistego
  • Duża różnorodność projektów i zadań, ambitne cele i niezależność w ich realizacji
    Elastyczne warunki pracy - hybrydowy model pracy
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy

Zbliżamy ludzi przez tworzenie inteligentnych systemów słyszenia, audio, wideo i technologii gier.

Zainspirowani ludźmi i napędzani innowacją, dostarczamy technologie audio i video. Wzmacniamy zmysły. Pomagamy osobom z utratą słuchu pokonywać codzienne wyzwania, w biznesie poprawiamy komunikację i współpracę, a audiofilom i entuzjastom gier zapewniamy świetne wrażenia.

GN zostało założone ponad 150 lat temu z wizją połączenia świata. Dziś, wierni temu dziedzictwu, GN dotyka więcej ludzkich serc niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej unikalnej wiedzy i szerokiej gamie produktów i usług w naszej historii – łączymy ludzi z tym, co dla nich najważniejsze.

Nasze marki Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom są znane w aż 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7 000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony GN.com i śledzenia naszych mediów społecznościowych: LinkedIn, Facebooku oraz X.