GN Polska

 Salesforce Technical Product Owner

Czy jesteś pasjonatem dostarczania wartości biznesowej poprzez cyfryzację? Chcesz udoskonalić swój zestaw narzędzi do doradztwa w zakresie zarządzania? Szukasz możliwości dynamicznej kariery u globalnego lidera rynku? Nie szukaj dalej!

GN Polska

IT and R&D center in Poland

Możliwość pracy w pełnym wymiarze czasowym

Warszawa / zdalnie

Brain Embassy, Warsaw/Poland

Obowiązki:

Jako nasz nowy techniczny właściciel produktu Salesforce w zespole scrumowym Pricing będziesz:

  • Ułatwianie procesów planowania potrzebnych do budowania i utrzymywania backlogu funkcji
  • Współpracować z Właścicielem Produktu i architektem w celu dojrzewania funkcji i zawsze upewniać się, że mamy backlog historii użytkowników gotowy do zbudowania
  • Wspieranie Właściciela Produktu w opracowywaniu i dostarczaniu raportów odpowiednim interesariuszom na temat postępów zespołu, ryzyka itp.
  • Identyfikowanie i wprowadzanie ciągłych ulepszeń w sposobie naszej pracy

Wymagania;

Aby odnieść sukces w tej pracy, powinieneś mieć doświadczenie z większością poniższych:
  • Odpowiednie wykształcenie
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika projektu IT, Product Ownera, Scrum Mastera lub zwinnego analityka biznesowego oraz silny zestaw narzędzi projektowych (zarządzanie interesariuszami, rozwiązywanie problemów, planowanie, komunikacja) lub chęć ich rozwijania.
  • Znajomość procesów i systemów cenowych (najlepiej Salesforce CPQ) w średnich/dużych firmach będzie dodatkowym atutem.
Twoje umiejętności powinny obejmować:
  • Zdolność do przekładania potrzeb biznesowych na historie użytkowników, które są łatwe do dostarczenia przez zespół, a także powagę, aby rzucić wyzwanie zespołowi, Właścicielowi Produktu i LoB, jeśli uważasz, że nie jest to właściwy sposób na rozwiązanie potrzeby biznesowej
  • Silne umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność jasnego komunikowania zawiłości technicznych kierownictwu biznesowemu, budowania historii, komunikowania się z góry na dół w Powerpoint
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność do samodzielnego myślenia oraz szybkiego dostosowywania się do zmieniających się wymagań przy jednoczesnym stosowaniu ustrukturyzowanego sposobu myślenia.
  • Umiejętność płynnego komunikowania się w języku angielskim w mowie i piśmie

Więcej informacji:

Jako osoba jesteś:
  • Jesteś dociekliwy i potrafisz współpracować w całej organizacji
  • Masz uporządkowaną strukturę, potrafisz zachować ogólny przegląd, ale nadal masz oko do szczegółów
  • Masz pozytywny charakter
  • Będziesz pracować z domu lub z naszego biura w Warszawie. Zwykle spotykamy się co najmniej raz na kwartał w Polsce lub Danii (gdzie znajduje się globalna siedziba GN).

Zbliżamy ludzi przez tworzenie inteligentnych systemów słyszenia, audio, wideo i technologii gier.

Zainspirowani ludźmi i napędzani innowacją, dostarczamy technologie audio i video. Wzmacniamy zmysły. Pomagamy osobom z utratą słuchu pokonywać codzienne wyzwania, w biznesie poprawiamy komunikację i współpracę, a audiofilom i entuzjastom gier zapewniamy świetne wrażenia.

GN zostało założone ponad 150 lat temu z wizją połączenia świata. Dziś, wierni temu dziedzictwu, GN dotyka więcej ludzkich serc niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszej unikalnej wiedzy i szerokiej gamie produktów i usług w naszej historii – łączymy ludzi z tym, co dla nich najważniejsze.

Nasze marki Jabra, ReSound, SteelSeries, Beltone, Interton, BlueParrott, Danavox i FalCom są znane w aż 100 krajach. Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7 000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony GN.com i śledzenia naszych mediów społecznościowych: LinkedIn, Facebooku oraz X.